Biuro Rachunkowe Cennik 2024

01 grudnia 2023

Ważna Aktualizacja Cennika Usług Taxshield

Szanowni Klienci,

W Taxshield priorytetem jest dla nas przejrzystość działania i budowanie zaufania poprzez otwartą komunikację. W trosce o utrzymanie tych wartości, pragniemy podzielić się ważną informacją, która wpłynie na współpracę z naszym biurem.

Obecna sytuacja ekonomiczna, charakteryzująca się wysoką inflacją oraz wzrostem kosztów utrzymania, nie omija żadnej branży, w tym również sektora usług rachunkowych. W odpowiedzi na te wyzwania oraz w celu zapewnienia godziwych warunków pracy dla naszego zespołu, musieliśmy dokonać przemyślanej, aczkolwiek trudnej decyzji o aktualizacji cennika naszych usług.

Po dokładnej analizie i z uwagą na potrzeby naszych klientów oraz pracowników, zdecydowaliśmy się wprowadzić nowe ceny, które będą obowiązywały od następnego miesiąca. Ta decyzja jest podyktowana koniecznością utrzymania wysokiego standardu naszych usług, inwestycji w rozwój technologiczny oraz zapewnienia bezpieczeństwa przetwarzanych danych.

Rozumiemy, że każda zmiana finansowa jest wyzwaniem. Dlatego chcemy zapewnić, że nasze działania są skupione na minimalizowaniu wpływu tych zmian na budżety naszych klientów, jednocześnie utrzymując jakość i niezawodność oferowanych przez nas rozwiązań.

Nowy cennik będzie dostępny na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do jego przeglądania, aby zapoznać się ze szczegółami zmian. Mamy nadzieję, że dzięki transparentności naszych działań, zrozumiecie przyczyny tej decyzji i jej znaczenie dla dalszego rozwoju naszych usług.

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości, czy potrzeby omówienia indywidualnych ustaleń, nasz zespół pozostaje do Waszej dyspozycji. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Wasze przedsiębiorstwa i znajdować najlepsze rozwiązania, odpowiadające na bieżące wyzwania.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i zaufanie, które jest dla nas największym wyróżnieniem. Wierzymy, że wspólnie możemy przejść przez ten okres zmian, nadal rozwijając Wasze biznesy i budując silne, długoterminowe relacje.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Taxshield

Poprzednie wpisy

Przekształcenie firmy czy rejestracja nowej spółki?
Biuro Rachunkowe Cennik 2024
Zmiany w Nowym Ładzie dla Zarządzających Spółkami
Nowy Polski Ład zatwierdzony
Spółka z o.o. ostatnią ochroną przed składkami ZUS.
Nowy Polski Ład - wyższe podatki.

Skontaktuj się z biurem rachunkowym TaxShield!

W celu rozpoczęcia działalności w formie Sp. z o.o. skontaktuj się z nami. Każdego miesiąca tracisz tysiące złotych przez nieoptymalny sposób działania. Zadzwoń. Udzielimy Tobie wszystkich informacji.

Dzwonie: +48-531-331-479